<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=417040705616564&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

AKTON REHABILITACJAAdresTelefonTwój rabat
u. Stefana Żeromskiego 1A,
15-345 Białystok
http://www.aktonrehabilitacja.pl
501591636

Firma AKTON prowadzi wyspecjalizowaną działalność fizjoterapeutyczną. Gabinet oferuje funkcjonalną rehabilitację związaną z problemami bólowymi, pourazowymi, pooperacyjnymi. W szczególności zajmujemy się leczeniem schorzeń kolana, barku, kręgosłupa.

Czytaj więcej
Futbalo BiałystokAdresTelefonTwój rabat
Białystok,

https://www.facebook.com/futbalo.bialystok/?epa=SEARCH_BOX

Futbalo Białystok powstało w 2019 roku z inicjatywy czwórki miłośników piłki nożnej i futsalu. Nazwa zaczerpnięta została z języka esperanto, w którym Futbalo oznacza wspomnianą piłkę nożną. Białystok jest bowiem miejscem, w którym urodził się i wychował twórca tego języka, czyli Ludwik Zamenhof. Esperanto, podobnie jak jedna z naszych pasji - futsal, jest znane w wielu krajach całego świata. Niestety, perfekcyjnie tym językiem pomocniczym, wciąż włada jeszcze niewiele osób. Tu analogia do futsalu również nasuwa się sama. Mimo piękna tej odmiany piłki nożnej, nadal pozostaje ona nieco w cieniu. Mamy nadzieję i ambicje, żeby ten stan rzeczy, przynajmniej na lokalnym podwórku, odmienić i zachęcić zdecydowanie większa grupę osób, do przygody z tą odmianą piłki kopanej. Nie oznacza to bynajmniej, że zamykamy się tylko i wyłącznie na futsal.

W strukturze organizacyjnej Futbalo wyróżniamy: akademię, drużyny młodzieżowe oraz zespół seniorów. Akademia skupia dwie grupy dzieci tj. skrzaty (5-6 lat) oraz żaki (7-8 lat). Drużyny młodzieżowe uczestniczą w rywalizacji prowadzonej przez Polski Związek Piłki Nożnej w ramach kilku kategorii wiekowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. Seniorzy występują zaś w futsalowych rozgrywkach ligowych (I/II Polska Liga Futsalu) oraz Pucharze Polski.

Czytaj więcej
Go2Slim - Studio Modelowania SylwetkiAdresTelefonTwój rabat
ul. Ludowa 73,
18-200 Wysokie Mazowieckie
http://go2slim.pl/
791585665

Go2Slim to miejsce, które tworzymy z pasją. Z nami zadbasz o swoje zdrowie i ciało oraz spędzisz czas w miłej i ciepłej atmosferze.

Zbudowałyśmy nasze studio na wieloletnim doświadczeniu z zakresu masażu z elementami fizjoterapii, odnowy biologicznej, kosmetyki oraz dietetyki. Stale dokształcamy się i podnosimy swoje kompetencje i umiejętności, byś czuł, że jesteś w dobrych rękach oraz był pewny, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze studio było miejscem przyjaznym dla Ciebie. Codziennie promujemy zdrowy i aktywny styl życia, co chcemy zaszczepić również w Tobie. Robimy to, co kochamy i pomożemy Ci czuć się świetnie w swoim ciele.

Potraktujemy Cię indywidualnie, dobierając Ci odpowiednie zabiegi i przekazując wiedzę z zakresu dietetyki, pielęgnacji ciała oraz aktywnego stylu życia.

Przyjdź, spróbuj i przekonaj się sam.

Czytaj więcej
Salon Urody Katarzyna MigasAdresTelefonTwój rabat
Przechodnia 1,
18-100 Łapy
661465849

W naszym salonie świadczymy usługi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej, w tym:

- stylizacja brwi
- stylizacja paznokci (manicure, pedicure)
- makijaż okolicznościowy
- mezoterapia mikroigłowa
- peelingi kwasowe
- depilacja woskiem
- masaż bioliftingujący

Czytaj więcej